Premierowy egzemplarz Scali już w naszym salonie! – Blog Skoda Grupa Cichy
Menu

Premierowy egzemplarz Scali już w naszym salonie!

Przemyślana, praktyczna i przyciągająca wzrok. Taka właśnie jest Škoda Scala. Poznaj nową jakość w motoryzacji, którą oferuje.

Kiedy Scala po raz pierwszy została zaprezentowana 6. grudnia 2018 w Izraelu, stało się jasne, że wyznaczy zupełnie nową jakość w obszarach designu i technologii. W nowym oferowanym przez Škodę modelu hatchbacka udało się pogodzić drapieżny wygląd z funkcjonalnością. Bo Scala to po prostu niecodzienny samochód na co dzień.

Co sprawia, że Scala jest tak niezwykła? To dynamiczny i nowoczesny design, który nadaje jej wyrazistą tożsamość. Agresywny przód doskonale komponuje się tu z elegancko stonowanym tyłem. Siła nowego hatchbacka Škody tkwi w jego opływowych kształtach i dopracowanych detalach, które przyciągają wzrok i wyróżniają go z tłumu.

Spersonalizowane wnętrze

Wysokim standardom wyznaczonym przez kształty odpowiada wnętrze Scali, zaprojektowane całkowicie od podstaw. Tapicerka może być pokryta ekskluzywną tkaniną Suedia, a deska rozdzielcza jest wykonana z przyjemnego w dotyku, miękkiego tworzywa. Jej przejrzysty design zapewnia bardzo intuicyjną obsługę, a innowacyjny wirtualny kokpit dostarcza wszystkich potrzebnych informacji. Zwieńczeniem designu wnętrza jest nowoczesny wolnostojący wyświetlacz. Scala oferuje ponadto duże pole manewru w zakresie personalizacji. Wybierać można spośród kilku kolorów tapicerek i wersji wykończenia. Zindywidualizować można także oświetlenie – białe, czerwone lub miedziane – które nadaje wnętrzu jeszcze bardziej stylowy charakter.

Duży bagażnik

Na tym jednak nie koniec, bo Scala niejednym zaskakuje. W tym hatchbacku udało się pogodzić agresywny wygląd z imponującą przestronnością. To właśnie wyróżnia ją spośród aut w segmencie C. Nowy model Škody osiąga długość 4362 mm, szerokość 1793 mm oraz wysokość 1469 mm. Dzięki temu miejsca we wnętrzu jest pod dostatkiem, zarówno na wygodnych przednich fotelach, jak i na tylnej kanapie. Wnętrze Scali zdradza, że jest to przyjazne auto rodzinne, w który zarówno dzieci, jak i dorośli mogą czuć się komfortowo, nawet podczas długiej podróży. Jej dodatkową zaletą jest to, że bardzo łatwo z auta wygodnego może przeobrazić się w praktyczne. Tylną kanapę wystarczy złożyć i w razie potrzeby powiększyć i tak już spory bagażnik z 467 l do 1410 l. Co więcej, oparcie fotela pasażera z przodu można wyposażyć w funkcję składania, dzięki czemu Scala jest w stanie przewozić przedmioty o długości do 2511 mm.

Zaskakujące gadżety 

Wnętrze nowego hatchbacka Škody kryje w sobie ponadto wiele niezastąpionych, przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Znajduje się w nim łącznie 26 l pojemnych schowków, skrobaczka z miernikiem głębokości bieżnika opon oraz sprytnie zaprojektowana pokrywa zbiornika płynu do spryskiwaczy, która po otwarciu zamienia się ona w praktyczny lejek. Co jeszcze kryje w sobie Scala? Praktyczne haczyki i siatki w bagażniku oraz schowek na parasol w drzwiach kierowcy, z którego woda odprowadzana jest na zewnątrz samochodu.

Pakiet asystentów

Škoda Scala to “prawa ręka” kierowcy, która potrafi zadbać o bezpieczeństwo jego i pasażerów. Oferuje szereg zaawansowanych systemów wspomagających, takich jak asystent pasa ruchu (Lane Assist), kontrola dostępu z funkcją awaryjnego hamowania (Front Assist) oraz system umożliwiający połączenie eCall, które przekazuje lokalizację i status samochodu w razie wypadku. Dodatkowo ten innowacyjny hatchback może być wyposażony w system Park Assist, który odciąża kierowcę podczas parkowania i czujnik monitorowania martwego pola (Side Assist). O bezpieczeństwo podróżujących dba także aż 9 poduszek i systemy ochrony pasażerów, jak Crew Protect Assist. 

Scala dostępna jest od 66 500 PLN w trzech wersjach: Active, Ambition i Style. Znajdziesz ją już teraz w naszym salonie. 

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Skoda. Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych samochodów oraz oryginalnych części i akcesoriów tej marki.

Jesteśmy firmą należącą do Grupy Cichy, jednej z największych w Polsce firm działających w branży samochodowej od 1986 roku (www.ahc-grupa-cichy.pl/).

Adres:
Škoda Grupa Cichy
ul. Unii Lubelskiej 5, 61-249 Poznań

Dane kontaktowe:

SALON: Telefon:61 878 20 00
Email: sprzedaz@ahc-grupa-cichy.pl

SERWIS: Telefon:61 878 20 20
Email: serwis@ahc-grupa-cichy.pl